Telefony

602 880 553
535 543 922

Adres

Wieliczka ul. Pułaskiego 24 B

ośrodku Nestor

Zapraszamy osoby, które wymagają całodobowej, okresowej , dziennej lub stałej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności. Pragną w spokoju i ciszy, wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi, Spędzać miło czas ciesząc się jesienią życia.

Ośrodek znajduje się w Wieliczce, około 1 km od centrum, na dużej działce otoczonej zielenią, gdzie panuje spokój i cisza. Obiekt został wybudowany na przełomie 2013/2014 roku, pozbawiony jest barier architektonicznych i w pełni dostosowany do wymogów związanych z opieką nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi.

Lokalizacja ośrodka w Wieliczce stwarza możliwość korzystania z unikalnego klimatu Kopalni Soli oraz tężni solankowych w celu profilaktyki i leczenia schorzeń dróg oddechowych.

Pensjonariusze ośrodka będą mogli w celach zdrowotnych korzystać ze zjazdów do Kopalni Soli i uczestniczyć w zajęciach na pływalni w Solnym Mieście. Ośrodek Nestor to placówka pielęgnacyjno-opiekuńcza dysponująca 29 miejscami dla osób wymagających całodobowej opieki. Ośrodek zapewnia zaplecze rehabilitacyjne dla swoich mieszkańców.

System opieki naszego Domu jest ukierunkowany na poczucie bezpieczeństwa, atmosferę wzajemnego zaufania i troskę o mieszkańców.

SZYBKI KONTAKT

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

© 2014 - NESTOR